Вітаємо призера ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Зображення користувача Irina.

 

На ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади (2016) з математики учень 8-А класу нашої школи Пшенік Данііл посів ІІІ місце! Вітаємо з важливою відзнакою! Бажаємо подальших звершень! Пишаємось нашим талановитим і цілесмрямованим учнем!


     Пшенік Данііл Вадимовичучень 8-А класу

Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області

  • Переможець (Диплом 3 ступеня)  IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2016 році;
  • Переможець (ІІ місце) ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2016 році; 
  • Переможець (ІІІ місце) ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2015 році (виступав за завданнями 8-го класу, навчаючись у 7-му класі).

Данііл зростає в родині, в якій математика в особливій пошані. Його мама Юлія Олександрівна за професією бухгалтер, а тато Вадим Миколайович – приватний підприємець, для якого математика – основа професійного успіху.

Взірцем для наслідування у Данилка є його старший на 9 років брат Максим. У шкільні роки він також був учасником і переможцем математичних олімпіад, закінчив з відзнакою  фізико-технічний інститут НТУУ «КПІ» і зараз продовжує навчання в університеті м. Бонн (Німеччина) за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія».

Вільного часу в Данилка майже немає, бо з 10-річного віку він цілеспрямовано займається математикою не лише на шкільних уроках, але й під керівництвом відомого науковця,  доктора фізико-математичних наук Апостолової Галини Вадимівни, автора численних підручників та монографій. Саме їй завдячує Данилко тими знаннями, вміннями й навичками, які дозволили йому досягти успіху.

Серед захоплень юного математика – решта предметів природничого циклу. Йому подобається фізика, хімія, географія. У вільний час він читає фантастичну прозу, любить художні фільми у стилі «Фентезі», його улюблена музика – в стилі «Рок», з українських виконавців віддає перевагу гурту «Океан Ельзи».

У Дані є мрія – він хоче реалізувати себе в математиці. Адже існує велика кількість задач класичної математики, які вже по кілька століть чекають свого розв’язання. Можливо саме він зможе розв’язати ці задачі.

Даня користується заслуженою повагою і авторитетом серед своїх друзів та однокласників. На уроках математики у 8-А класі вчитель математики Кирдей Ірина Дмитріївна доручає йому пояснення нестандартних задач підвищеної складності. Під час проведення математичних змагань Даня працює в журі.

Кирдей І.Д., вчитель математики

Збір матеріалів Збір матеріалів
04:38:17|127.0.0.1|localhost|2024-04-25|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|3.239.91.5

:
: