Творча лабораторія вчителя Орлової Л.С. Семінар-практикум вчителів англійської мови

Зображення користувача Natalia.

          29 лютого 2012 року відбувся семінар-практикум вчителів англійської мови. Тема семінару "Використання сучасних методик та технологій при викладанні англійської мови. Метод проектів". На семінарі були присутні Паливода І. П. завідуюча НМЦ управління освіти та науки Білоцерківської міської ради та вчителі шкіл міста Білої Церкви.

          Голова шкільного методоб′єднання вчителів англійської мови  Дудко Л.М. представила учасникам семінару роботу кафедри вчителів іноземних мов та її результати. 

       Під час теоретичної частини семінару виступила вчитель англійської мови Орлова Л. С. У своєму виступі вона розкрила питання використання сучасних методик та технологій під час викладання англійської мови, поділилася з присутніми власним досвідом використання методу проектів на уроках англійської мови. Було представлено презентаційні роботи учнів школи під час виконання проектних завдань.

        В практичній частині семінару в формі концертного звіту було продемонстровано роль позанавчальної діяльності у формуванні в учнів позитивних мотивацій до навчання іноземної мови.

        Також було проведено відкриті уроки для учасників семінару. Вчитель Орлова Л. С. провела урок в 9 - А класі на тему "Молодіжна культура. Молодіжні організації", де практично продемонструвала використання  методу проектів на уроці англійської мови. Вчитель Сеньків В. І. провела урок в 3 - В класі на тему " Місто. Вулиця", де вчитель вдало використала сучасні методики та технології викладання англійської мови.

 

 

 

 

 

 


ДолученняРозмір
cuchasna_shkola_yak_socialno.doc (128)64 КБ

Коментарі

Налаштування перегляду коментарів

Виберіть потрібний метод показу коментарів і натисніть "Зберегти налаштування".
Зображення користувача Irina.

Ого! Та Ви круті! Заздрю

Ого! Та Ви круті! Заздрю Вашим учням!Підморгує

Збір матеріалів Збір матеріалів
01:25:24|127.0.0.1|localhost|2024-06-21|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.222.64.76

:
: