Свято "Останній дзвоник 2013"

Зображення користувача Irina.

Учитель у турботах повсякденних
Не помічає, як летять роки,
Та кожен раз в весняні дні травневі
Нагадують про це випускники!   О. Лабага
       Ось і знову "останній" дзвінок! Це веселе свято з домішками легкого смутку погожого травневого ранку святкували дорослі і малі, вчителі, учні, їх батьки, бабусі, дідусі, рідні, знайомі. Саме цей дзвінок розпочинає веселу пору відпочинку для більшості школярів. Але для випускників 9-х та 11-х класів це свято особливе - цей дзвінок сповіщає їх про завершення дитинства, залишає в минулому безтурботні перерви та інщі веселі розваги, притаманні тільки школярам. Мабуть саме тому так ретельно готувались одинадцятикласники то прекрасної миті шкільної лінійки - прощального вальсу. Справжньою знахідкою виявився хореографічний талант Гаврилюк Анастасії, випускниці 11-Б класу, яка стала постановником креативного танцювального поппурі. А інші 17 вмілих танцюристів провели безліч репетицій, щоб сьогодні здивувати всіх присутніх захоплюючим  веселим танком.


  Традиційно на святі з найщирішими побажаннями успіхів, гарних канікул та вдалих іспитів виступив директор школи  Бабенко Анатолій Михайлович. Благословив у щасливу життєву путь випускників та на добрі справи всіх присутніх о. Андрій. З найкращими побажаннями виступили провідний спеціаліст управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ільїна О.С., класний керівник 11-А класу Грабовецька Н.Ф., від батьківського комітету - мама одного з випускників, інші високоповажні гості. Вітального листа надіслала випусникам директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Клокар Н.І.

   Минуть роки, на зміну нинішнім випускникам прийде молода зміна, що буде достойно представляти славне імя школи на олімпіадах, конкурсах, змаганнях, здійснюватиме шкільне самоврядування, опановуватиме основи наук. Але ніколи, ніколи не забуде Вас, рідні наші випускники, дружна шкільна родина! Тож приєднуйтесь, дорогі наші, до клубу випускників! Чекаємо Вас на традиційних зустрічах і просто з візитом! Успіхів Вам у житті.                                                                                                            З повагою і любов′ю, Ваші вчителі.
Збір матеріалів Збір матеріалів
12:21:21|127.0.0.1|localhost|2024-05-22|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.211.117.197

:
: