До Дня пам*яті Героїв Небесної Сотні

Зображення користувача Irina.

     

     З метою створення електронної книги пам’яті Героїв Небесної Сотні  протягом лютого 2020 року учні нашої школи долучились до міської Інтернет-пошукової акція «Ангели Майдану – обірвані долі».

    Герої Небесної Сотні назавжди змінили нашу Україну і самих українців,  підняли наш національний і патріотичний дух. Саме завдяки Майдану наша держава довела всьому світові гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості. Кожен здійснив особистий подвиг та віддав найцінніше – своє життя заради нової України.

    Ніхто не в праві забути морозні дні 2013 - 2014 року, коли від напруги закипала в жилах кров, коли в ім’я віри і правди один за одним падали від куль майданівці, аби прорости в наших серцях червоними квітами пам’яті. А сьогодні кров за рідну землю проливають бійці в зоні проведення ООС. Гідність, відданість та патріотизм протягом останніх років засяяли новими гранями, стали  своєрідним поштовхом для переосмислення глибокої суті людського буття. Пропонуємо переглянути роботи учнів та учениць й схилити низько голову на знак пошани до полеглих.

Галкіна Л. В., заступник директора школи з ВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
07:02:39|127.0.0.1|localhost|2023-05-30|Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/62.0.3202.94 YaBrowser/17.11.0.2191 Yowser/2.5 Safari/537.36|178.20.235.164

:
: