День Збройних Сил України 2023

Зображення користувача Irina.
     Бувають зустрічі, масштаб яких - історичний. Сьогодні до учнів нашого ліцею завітали видатні особистості: відомий далеко за межами України бригадний генерал Михайло Васильович Драпатий та наш випускник, ветеран 3 Штурмової Бригади Ілля Олексійович Летун. Кляті вороги саме атакували з повітря, тому зустріч відбулася в укритті.
     Не зрівняний за масштабами шлях обох Героїв був пов'язаний спільною думкою про безстрашність і самовідданість українських воїнів.
Михайло Васильович розповідав про звільнення Херсонщини, а Ілля - про важке поранення на Донбасі, про друга Да Вінчі - командира добровольців Героя України Дмитра Коцюбайла, про генерала Залужного та про ціну, яку платить народ України за свою незалежність.
      Дівчинка Поліна 12 років запитала генерала Драпатого, чи то він на танку в 2014 році влетів до Маріуполя. Так, це був саме він зі своїми побратимами. Розповів деталі й обставини тієї весни. Примітно те, що Поліні тоді було лише два роки. І це ще одне свідчення того, що ми живемо в історичні часи.
      Традиційно "блокнот Залужного" поповнився сторінкою бригадного генерала й Народного Героя України М.В. Драпатого.
Зі святом, дорогі захисники! Дякуємо за захист. Слава Україні!
 
Ірина КИРДЕЙ, заступник директора з НВР
Збір матеріалів Збір матеріалів
00:05:14|127.0.0.1|localhost|2024-06-20|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.239.151.124

:
: