Дитинства останній дзвоник

Зображення користувача Irina.

    Чи буде дощ, чи буде спека, але кожної весни заключним акордом звучить останній дзвоник, який підводить підсумок учнівських прожитих років.

    Наші випускники дописали до кінця речення свого дитинства – епохи щасливих відкриттів, добрих і веселих турбот, перших друзів і першого кохання. І 30 травня останній дзвоник покликав одинадцятикласників Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи № 16 у  незвідану  дорогу  дорослого життя,  а  всю  веселу  шкільну  дітвору – на  канікули!

   В цьому році, як ніколи раніше, емоційно й злагоджено весь учнівсько-педагогічний колектив та батьки виконали на початку і по завершенню лінійки Гімн України. Скільки гордості та глибокого патріотизму прозвучало у цьому виконанні головної державної пісні!

    Перше привітання було від директора школи Бабенка Анатолія Михайловича, який побажав випускникам успішно здати ЗНО та нагородив переможців і призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад, юних науковців-дослідників.

  Слова подяки вчителям, класним керівникам лунали з вуст одинадцятикласників:

Мій учителю, тобі вклоняємось до ніг.

Ну з ким тебе сьогодні порівняти?

Ти душу чисту лиш для нас беріг.

А скільки мудрості зумів віддати!

За те, що виявили силу і терпіння

Для виховання молодого покоління.

За світло знань ми вдячні вам без меж,

За щирість і відвертість, звісно, теж.

   Кожний з виступаючих – малюки, батьки, старшокласники – намагався додати свою особливу ноту в перебіг заходу. Романтичний прощальний шкільний вальс випускників довершив святкову палітру.

   У кожного з випускників 2014 року ще буде багато-багато дзвінків. Можливо, це буде дзвінок першої театральної прем'єри, або дзвінок тролейбуса, який вони поведуть по маршруту.

   А може, це буде дзвінок побудки: «Рота, підйом!». Або це буде телефонний дзвінок, яким привітають, повідомивши, що одного з них обрано Президентом України.

   Все це ще, напевно, буде у кожного з них ... А в кінці травня пролунав дзвоник, що сповістив про закінчення шкільного навчання, про вступ молоді на дорогу дорослого життя.

В добру путь, дорогі наші діти!

Галкіна Л.В., заступник директора школи з ВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
14:33:01|127.0.0.1|localhost|2024-05-29|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.222.189.51

:
: