Визнання високих здобутків наших колег

Зображення користувача Irina.

   01 жовтня 2021 року в Будинку Урочистих подій відбулась церемонія вручення нагород працівникам освітньої галузі до Дня працівників освіти. Приємно, що два представники нашого колективу були відзначені такими нагородами.

     Грамотою Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради нагороджена ГАРКУША Олена Іванівна, вчитель фізики. Олена Іванівна та її учень Олександр Повзун дійшли до фіналу змагань учнів-членів МАН. Олександр посів ІІ місце на ІІІ етапі конкурсу-захисту робіт МАН України з фізики. Нині Олександр - студент одного з престижних технічних ЗВО України. Також він є стипендіатом президента України.

     До "Книги Пошани" освіти м. Білої Церкви внесено завідувачку бібліотечно-інформаційним центром КЛУББЕ Ольгу Панасівну. 

    Клуббе Ольга Панасівна - завідувачка бібліотечно-інформаційним центром Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області працює в педагогічному колективі з 1980 року. Загальний стаж роботи Ольги Панасівни – 52 роки, з них 41 рік у колективі шістнадцятої школи. Має кваліфікаційну категорію «провідний бібліотекар».

    За 52 роки Ольга Панасівна пройшла шлях від молодого спеціаліста до провідного бібліотекаря. У процесі становлення школи-новобудови бібліотечно-інформаційний центр став осередком освіти, культури й просвітництва, його полюбили учні, колеги та численні гості – поети, письменники, художники, видатні особистості міста і країни.

      Свій творчий потенціал і невтомну енергію вона спрямовує для патріотичного виховання школярів, використовує багатий досвід, природну інтелігентність та талант організатора для того, щоб шкільна родина була закохана в процес читання та в книгу.

      Надходження до бібліотечного фонду детально проаналізовані, діють різнопланові картотеки. Класні керівники запрошують Ольгу Панасівну на літературні, виховні тематичні уроки та виховні години національно-патріотичного спрямування. Протягом навчального року їх проведено більше двадцяти.

       Виставкові комплекси, створені Ольгою Панасівною, постійно діючі експозиції на теми «Кам’яні сторінки історії», «Наша дума, наша пісня», «А ми тую козацькую славу збережемо», «Нашого цвіту по всьому світу», «Було колись у Білій Церкві» мають великий виховний вплив на здобувачів освіти та відвідувачів бібліотечно-інформаційного центру.

        Цікаві матеріали виховних годин та вдалі методи роботи з учнями різних вікових груп допомагають Клуббе О.П. залучити до участі у роботі бібліотеки учнів, учителів та батьків,  які стали її активними помічниками.

        Ольга Панасівна щедро ділиться набутим досвідом із молодими колегами, опановує нові методи роботи, бере активну участь в інформатизації обліку літератури та підручників. Разом з колегою створила та постійно оновлює інформацію на сайті бібліотечно-інформаційного центру.

        У 2021 році за ініціативою Ольги Панасівни в бібліотеці була облаштована дискусійно-аналітична панель для проведення заходів навчального, виховного та науково-методичного характеру.

        Бібліотека школи – улюблене місце зустрічі для відомих в місті і України особистостей, письменників, літературознавців, істориків, волонтерів, бійців українсько-російської війни. Адже Ольга Панасівна завжди гостинно зустрічає відвідувачів бібліотеки, пропонує цікавий контент та створила атмосферу, в якій кожен куточок несе інформаційне навантаження.

        Бібліотечно-інформаційний центр школи є осередком знань, цікавих зустрічей і дискусій завдяки майстерному відношенню до справи Клуббе О.П.

Своє життєве кредо  пані Ольга описує такими словами:

«Нехай розум каже, що це неможливо,

Досвід зауважує, що це безглуздо,

Логіка запевняє, що це марно, -

А я вірю у мрію, яка підказує «Спробуй!»»

     Щиро радіємо за нашим колег! Приєднуємось до привітань та зичимо творчого неспокою.

Анатолій БАБЕНКО, директор школи

Збір матеріалів Збір матеріалів
22:52:41|127.0.0.1|localhost|2024-06-19|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.239.151.124

:
: