Мені боляче або… ще раз про насильство

Зображення користувача Irina.

         Жорстокість та насильство серед дітей, по відношенню до дітей стає актуальною проблемою сьогодення. Школа нерідко стикається з проявами жорстокості  та насилля в середовищі учнів, фактами знущанням, проблемою насильства в сім'ї. Звідки агресія у дітей? Що її породжує? Що робити, якщо над тобою знущаються однолітки?

21 квітня 2015 року такі питання стали темою для обговорення під час зустрічі членів Спілки молодих юристів та восьмикласників.

Студенти юридичного факультету БНАУ не вперше зустрічаються з учнями нашої школи. Такі зустрічі є традиційними в рамках щорічного Тижня права. Цього разу відбулася невимушена розмова з підлітками про види насильства та їх наслідки, причини жорстокого поводження у дитячому середовищі, відповідальність неповнолітніх агресорів за вчинені дії, алгоритм дій у разі небезпеки для життя і здоров'я дитини. Молоді юристи підібрали цікаву інформацію, яскраві приклади з теми спілкування, чим викликали справжній інтерес у дітей до запропонованої теми.

Головним підсумком зустрічі стало гасло: «Кожна дитина має право жити вільно, у безпеці, не  відчуваючи страху!»Наступна зустріч з майбутніми працівниками юридичних служб відбудеться 06 травня.

Галкіна Л. В., заступник директора з ВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
02:42:04|127.0.0.1|localhost|2024-05-26|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.210.83.132

:
: