Проект "Веселі перерви"

Зображення користувача Irina.

 В нашій школі стартував  проект «Весела перерва»!

Він створювався для учнів 1-4 класів, щоб розфарбувати буденне шкільне життя. Старшокласники розробили програму цікавих та захоплюючих ігор, в які грають з малюками на перерві.

 Першими, хто мав можливість отримати позитивні емоції в такий незвичний спосіб, були діти 2-Д класу та учениці 9-А і 9-В класу Марія Дерій, Наталя Романенко, Анастасія Шестопалова.

Ось що кажуть керівники проекту :

Марія: Мені дуже приємно приєднатись до проекту "Весела перерва", адже  молодшим школярам хочеться дізнатися  щось нове, погратися на перерві. Сподобалось бачити, що маленькі дітки слухають уважно все те,  що їм говорять!

Анастасія: Мені дуже сподобалось проводити «Веселі перерви», адже прятягом того часу, коли ми грали з дітьми,  самі також отримували позитмвні емоції і раділи разом з ними! А ще сподіваємось, ми розвивали їхню кмітливість, активність, увагу.

 Наталя: Мені дуже сподобалось проводить «Веселі перерви». Ми й самі  гарно провели час з діточками, поспілкувалися з ними та відпочили за цей час від турбор шкільного життя. Ми ніби повернулися в дитинство!

Після ігрового моменту найактивніші учні отримали невеличкі заохочувальні призи.

Фото:

Сподіваємось, що незабаром до «Веселих перерв» приєднається вся школа!

Хоменко Л.В., педагог-організатор

Збір матеріалів Збір матеріалів
03:14:58|127.0.0.1|localhost|2024-05-26|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.210.83.132

:
: