Розклад занять гуртків на період зимових канікул

Зображення користувача Irina.

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Директор ліцею ____________________Анатолій БАБЕНКО

 

 

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ під час зимових канікул 2023/2024 н. р.

 

 

Керівники гуртків

Назва гуртка

День

Година

Кабінет

  1.  

Богославець Н. А.

«Людина і довкілля»

понеділок

10.00

413

  1.  

Дорофєєва Н. Г.

«Літературна майстерність»

вівторок

10.00

212

  1.  

Колеснікова Т. М.

«Юні екскурсоводи»

понеділок

10.00

412

  1.  

Терещенко Т. В.

Образотворче мистецтво

понеділок

10.00

212

  1.  

Михальчук С. І.

«Джура» (старші класи)

середа

п’ятниця

11.00

102

  1.  

Пелих Т. М.

«Літературна майстерність»

середа

10.00

213

  1.  

Пономаренко Л. І.

теніс

п’ятниця

10.00

спортзал

  1.  

Репрінцев В. В.

«Джура» (старші класи)

середа

10.00

115

  1.  

Лабага О. П.

«Літературна майстерність»

четвер

середа

10.00

102

  1.  

Чистяк В. Ф.

«Юні лісівники»

понеділок

10.00

414

  1.  

Юсупова В. М.

«Юні охоронці природи»

середа

10.00

133

  1.  

Здоренко О. Ю.

(БШМ № 1)

гітара

пон.-п'ятн.,

субота

 

з 10.00

 

204

  1.  

Фоменко В. Д.

(БШМ № 6)

лікарняний

  1.  

Коробко В. І.

(ЦПО «Соняшник»)

студія «Берестяночка»

понеділок-четвер

з 14.00

301

  1.  

Чистяк В. Ф.

(ЦТДЮК)

Ekoworld

вівторок,

четвер

з 10.00

414

  1.  

Пахомова І. А.

(ЦТДЮК)

«Яскраві барви здоров’я»

понеділок,

середа

з 16.20

414

  1.  

Антоненко Я. В.

(БШМ № 1)

естрадний вокал

щодня

з 11.00

актова зала

  1.  

Гутник В. М.

(ЦПО «Соняшник»)

бісероплетіння «Намистинка»

четвер,

п’ятниця

з 10.00

101

  1.  

Михальчук С. І.

(БНВО «Звитяга»)

«Джура» (молодші класи)

вівторок

з 10.00

костюмерна

  1.  

Яроха Г. І.

паперопластика

понеділок,

середа

з 12.20

104

 

 Заступник директора з НВР                                                     Л. В. Галкіна

Збір матеріалів Збір матеріалів
08:35:13|127.0.0.1|localhost|2024-07-23|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|34.204.198.73

:
: