Відкриті уроки математики для слухачів КОІПОПК

Зображення користувача Irina.

 

           Сьогодні, 19.01. 2011 року учні 10-А класу та їх вчитель Кирдей І.Д. запросили до себе на урок геометрії провідних вчителів математики Київської області - слухачів курсів підвищення квалвфікації КОІПОПК. Урок пройшов у мультимедійному кабінеті. Поряд із традиційними методами розвязування задач, були викорастані педагогічні програмні засоби для кращого уявлення про зображення фігур на площині. На початку уроку була озвучена мотивація навчальної діяльності у вивченні теми «Властивості паралельного проектування та їх застосування»:

          Художник малює картину, конструктор креслить креслення, фотограф фотографує, і водночас всі вони виконують одну справу - відображають просторові фігури на аркуші (площині). Процес відображення точок простору на площину називається проектуванням. Зображення, що отримується при проектуванні називається проекцією. Слово проекція виникло від латинського projection - кидання вперед, вдалину. Щось схоже на проекцію можна спостерігати, розглядаючи тінь, що відкидається предметом на поверхню стіни або підлоги при освітленні цього предмета джерелом світла.

         Для правильного зображення на площині плоских геометричних фігур, розташованих у просторі, необхідно знати та вміти використовувати закони паралельного проектування. Жодне зображення на кресленні, на картині, тим більше - при фото чи кінозйомці не порушує цих законів. Повторили їх сьогодні і учні 10-А класу та навчилися застосовувати для побудови рисунків до геометричних задач.

Збір матеріалів Збір матеріалів
02:12:51|127.0.0.1|localhost|2024-06-21|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.222.64.76

:
: