Славетна 3-я Окрема Штурмова Бригада: взаємна підтримка робить нас непереможними

Зображення користувача Irina.

       16 листопада 2023 року Support III Assault Brigade спільно з бійцями 3 Штурмової Бригади провели відкритий урок для старшокласників з мінної безпеки, правил поводження з вибуховими речовинами та підозрілими об'єктами.

       Організаторами зустрічі виступили учнівське самоврядування, учень 11-Б класу Єгор ПОДКОПАЄВ та ряд старшокласників. Проводив лекцію наш випускник Ілля Олексійович ЛЕТУН. Ще нещодавно Ілля навчався в нашому закладі освіти, та досягнувши 18-ліття, пішов на фронт. У 3-й штурмовій бригаді він служить в інженерному підрозділі та безпосередньо займається розмінуванням замінованих територій. Саме тому його розповідь про типи мінно-вибухових пристроїв та правила поводження з ними присутні в залі слухали, затамувавши подих. Також щире захоплення присутніх викликоло майстерне володіння дроном, яке було продемонстровано в залі.

      На війні кожен платить високу ціну за майбутню перемогу. У липні 2023 року Ілля отримав важке поранення - підірвався на міні та втратив частину правої ноги. Але знайшов у собі сил на швидке відновлення, реабілітацію, протезування. Наразі не кожен помітить, що Ілля йде на протезі. Він активно займається підтримкою свого підрозділу. Про діяльність цієї спілки можна знайти інформацію на сторінці в інстаграм: support_ab3_bc Support III Assault Brigade.

       Разом з такими необхідними заняттями з мінної безпеки була зібрана частина коштів, які підуть на закупівлю комплексу дистанційного керування "ШаБля" для збереження життів Українських воїнів та для більш успішних виконань наступальних операцій. Турель дистанційного керування "ШаБля" - дуже потрібна на фронті, потреба - 8 одиниць, ціль збору 750 000 грн., (це ціна однієї турелі) донати приймаються на картку банки за номером 5375 4112 0980 9248.

      Ліцеїсти 1-11 класів зібрали та передали на ці потреби 7462,63 грн. До цих коштів були долучені 50 євро, які зібрала українська дівчинка Ліза в Ірландії, продаючи браслети та інші поробки з українською символікою, зроблені власноручно. Таким чином наш внесок у спільну справу сьогодні - 9450 грн. 

       Щиро дякуємо Іллі та його побратимам з 3-ї Штурмової за захист, відвагу і їх щоденний подвиг. Вдячні за цінний автограф у "блокноті Залужного",  яким Ілля прикрасив свою окрему сторінку. Чекаємо на нову зустріч. Разом переможемо!

Ірина КИРДЕЙ, заступник директора з НВР  

      

Збір матеріалів Збір матеріалів
11:32:14|127.0.0.1|localhost|2024-05-22|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.211.117.197

:
: