Свято букварика у 1-Д класі

Зображення користувача Irina.

Ось і завершується навчальний рік. Настав час, коли першокласники навчилися читати і писати. І насамперед, цьому вони завдячують своєму першому у житті підручнику ‒ Букварику. У 1-Д класі відбулося свято «Прощавай, Букварику». Попрощалися з Буквариком, зустрічай нас Другий клас!   Фото зі свята тут        Наш чудовий 1-Д тут

Пустовіт Т.В., класний керівник 1-Д класу

Збір матеріалів Збір матеріалів
08:59:35|127.0.0.1|localhost|2026-06-12|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|18.97.14.88

:
: