День цивільного захисту_2013

Зображення користувача Irina.

 

   30 квітня 2013 року відповідно до наказу директора школи пройшов День цивільного захисту в школі. Розуміючи, що учням потрібно надати знання з елементарних правил цивільного захисту та дій в умовах надзвичайних ситуацій, педагогічний колектив та керівний склад ЦЗ школи провів грунтовну підготовку до цього дня.

        Від повідно до наказу начальника цивільного захисту міста у цьому році День цивільного захисту був відкритим для керівників закладів освіти міста. На заходах був присутній начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Юрій Федорович, провідний спеціаліст  управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ярмак Вячеслав Миколайович, методист управління з надзвичайних ситуацій Білоцерківської міської ради Романченко Михайло Володимирович.
     Класні керівники 1-11 класів підготували тематичні виховні години. Робота майстер-класів Дня цивільного захисту була продовжена у чотирьох класних колективах. 

Тематичний урок у 6-б класі на тему «Аварія на Чорнобильській АЕС. 27 років потому», кабінет № 115, І поверх, блок «Б».

Класний керівник 6-б класу

Шутенко Т.О.

Тематичний урок у 8-г класі на тему «Класифікація надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру», кабінет № 133, І поверх, блок «Г».

 Класний керівник 8-г класу

Шепель Н.Г.

Тематичний урок у 9-в класі на тему «Тероризм та його вплив на поведінку людини у сучасному світі», кабінет № 315, ІІІ поверх, блок «Б».

 Класний керівник 9-в класу

Лузько Н.П.

Тематичний урок у 10-б класі на тему «Екологічна культура людства та техногенні катастрофи сучасності», кабінет № 231, ІІ поверх, блок «Г».

 Класний керівник 10-б класу Богославець Н.А.

Матеріали до проведення тематичних виховних годин тут

Навчальна евакуація з приміщення школи на майданчик для ігор виявилась  організованою, нормативи евакуації (до 5 хвилин) витримані. Перевірка засобів захисту органів дихання виявила найстаранніші у цьому відношенні класи: 7-Б (ПЕЛИХ Т.М.), 7-В (БІЛЕЦЬКА Л.М.), 8-Г (ШЕПЕЛЬ Н.Г.), 10-А (ДОРОФЄЄВА Н.Г.), 10-Б (БОГОСЛАВЕЦЬ Н.А.) та інші.

 У частині естафетних змагань розгорнулась напружена боротьма між чотирма командами 10-А, 10-Б, 11-А, 11-Б класів. У фоторепортажі - багато хвилюючих моментів, із зосереджених облич учасників та вболівальників видно, що байдужих тут не було. У напруженій боротьбі заслужену перемогу отримала команда учнів 10-А класу в складі:  Курінний Євгеній, Гіленко Роман, Скляренко Владислав, Ільніцький Нікіта, Орлов Олександр, Горобець Ярослав, Курносова Руслана, Боженко Яна. Начальник управління освіти і науки Петрик Ю.Ф. нагородив переможців та вручив їм почесні грамоти. Щиро вітаємо із заслуженою перемогою!

 За результатами проведення Дня ЦЗ в школі був виданий наказ. Цим наказом оголошена подяка вчителям БОЛОБАНУ Віктору Семеновичу, ЧЕРНЕНКО Ользі Юріївні, ШУТЕНКО тетяні Олександрівні, ШЕПЕЛЬ Надії Григорівні, БОГОСЛАВЕЦЬ Ніні Анатоліївні, ЛУЗЬКО Наталії Петрівні за навчання учнів 5-11-х класів у системі цивільного захисту.

Фоторепортаж із Дня ЦЗ тут 

Крім того, відповідно до плану, успішно були проведені тактико-спеціальні навчання вчителів та технічних працівників, що входять до невоєнізованих формувань ЦЗ школи.

Кирдей І.Д., начальник штабу ЦЗ школи

 

Збір матеріалів Збір матеріалів
22:05:12|127.0.0.1|localhost|2023-01-29|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|18.232.31.206

:
: