День Цивільної оборони у школі_2011

Зображення користувача Irina.

 

 

 

 

Спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 16
ім. М.О. Кириленка

НАКАЗ

21.04. 2011 року                 № 55


Про підсумки проведення Дня
цивільної оборони в школі

На підставі розпорядження штабу Цивільної оборони школи та з метою підвищення навчальних досягнень учнів із Цивільної оборони за 2010/11 навчальний рік 20 квітня 2011 року у школі був проведений День Цивільної оборони.
Згідно наказу по школі від 14 квітня 2011 року та наказу № 54 «Про організацію та проведення дня цивільної оборони в школі» всі класні керівники та класоводи, командири невоєнізованих формувань цивільної оборони школи підготувалися до цього заходу та організовано провели його згідно „Графіка підготовки та проведення Дня Цивільної оборони" та «Плану проведення Дня ЦО». На тематичних уроках, загальношкільних заходах були використані плакати, малюнки, засоби індивідуального захисту, довідникова та науково-методична література, мультимедійні проекти.
Запрошені на відкриті заняття з Цивільної оборони гості - ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, зокрема Троценко Юрій Артемович, пожежники, службовці управління надзвичайних ситуацій м. Біла Церква Плотніков В.М. та Романенко М.В., начальник управління з питань виникнення надзвичайних ситуацій міста Кузнєцов Ю.О., вчителі, що входять до складу невоєнізованих формувань, провели змістовні тематичні уроки.
Серед кращих слід відзначити класи, що найкраще підготувалися до проведення екстреної евакуації при оголошенні сигналу тривоги «ГАЗИ» в програмі проведення Дня ЦО: всі класи початкової школи, 7-в,г, 8-в,г,є, 10-А, Б, класи.
При проведенні спеціалізованої комплексної естафети з ЦО журі визначило переможців:


Клас    Біг 60 м         Спорядж. магазина         Одягання ЗЗК           Перенесення пораненого      Накл. пов'язки             Місце
10-А          1                               2                                         1                                          2                                             1                             1
10-Б           3                               3                                         4                                           3                                             3                            3
10-В           6                               6                                         6                                           6                                             6                            2
10-Г            4                              2                                         3                                           4                                             4                            4


Команда учнів 10-А класу у складі: Житник Євгеній, Кондратенко Богдан, Печерський Вадим, Дубовий Дмитро, Браженко Анна, Глушко Анна, Рубан Дарина зайняли І місце у загальній естафеті з ЦО, показали високий рівень підготовки з усіх видів естафетного змагання.
З метою виховання поваги до Державного прапора України були проведені змагання по вносу і виносу Державного прапора на площу для проведення урочистих подій школи, показові вправи із зброєю учнів 10-х класів.

Виходячи з вищезазначеного,-
НАКАЗУЮ:

1. Відзначити високий рівень проведення підготовчого періоду, належне оформлення документації та підготовку всіх учасників навчально-виховного процесу до проведення Дня ЦО штабом ЦО школи.

2. Відзначити роботу вчителів Болобана В.С та Черненко О.Ю з підготовки до змагань учнів 10-х класів.

3. Відзначити кваліфіковане суддівство членів суддівської колегії:
Болобана В.С., Горячої В.В., Черненко О.Ю., Коменотруса В.О. та рівень підготовки і проведення змагань в цілому.

3. Рекомендувати класоводам 1-4 класів до вивчення та впровадження в практику роботи досвід проведення занять з ЦО (захист органів дихання, користування засобами захисту) вчителів Моспан Н.В.,Степанкевич Г.О., Стешиної А.Г.

4. Класоводам та класним керівникам продовжувати формувати в учнів вміння діяти в надзвичайних ситуаціях, зміцнювати знання з Цивільної оборони, продовжити інформаційну та просвітницьку роботу щодо правил поведінки у надзвичайних ситуаціях на виховних годинах на під час проведення навчальної практики.

5. Нагородити почесними грамотами команду 10-А класу, що зайняла І місце у естафетних змаганнях з ЦО, та команди 10-Б та 10-В класів, що зайняли ІІ та ІІІ місця.

6. Відзначити організоване проведення тактико-спеціальних навчань невоєнізованих формувань вчителів за затвердженим планом.


Директор школи                  А.М. Бабенко
Наказ підготувала начальник штабу ЦО школи Кирдей І.Д.


Збір матеріалів Збір матеріалів
23:15:07|127.0.0.1|localhost|2023-01-29|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|18.232.31.206

:
: