Новорічне привітання

Зображення користувача Irina.


Шановні вчителі, учні, їх батьки! 

Дозвольте привітати Вас із Новим 2012 роком,

побажати всім веселих свят і радісних канікул!

Бажаю, щоб у кожному домі панували тепло, затишок, гармонія і достаток, дні були б повними радості і приємних сюрпризів, а в серці кожного живе любов!

І нехай найзаповітніші мрії збуваються!



В Україну в Новий рік

Злий дракон з Китаю втік,

Бо у нас є хліб і сало,

Там лиш рисом годували,

Ми Дракошу пожалієм,

Він одразу подобріє,

Хай у нас собі літає,

З Новим роком всіх вітає!

З повагою, директор школи Бабенко Анатолій Михайлович.

Збір матеріалів Збір матеріалів
16:32:28|127.0.0.1|localhost|2026-06-23|Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; Amazonbot/0.1; +https://developer.amazon.com/support/amazonbot) Chrome/119.0.6045.214 Safari/537.36|44.193.115.232

:
: