День цивільного захисту 29.04. 2015 року

Зображення користувача Irina.

   Відповідно до річного плану роботи школи 29 квітня 2015 року в школі був проведений День Цивільного Захисту. Відповідно до розроблених докуметів була проведена підготовча робота та планується ряд заходів, що озброїть учнів знаннями та практичними навичками дій в надзвичайних ситуаціях. Для тематичної виховної години підготовлено навчальні презентації та відеоматеріали. Один з них на тему "Сучасний тероризм як загроза людству" тут

      В процесі підготовки до Дня ЦЗ начальником ЦЗ були поставлені завдання виховного, навчального та практичного характеру. 

      У час, коли країна відбиває терирористичний напад та відстоює свою цілісність та незалежність, питання знань з цивільного захисту набули особливої актуальності.

      В ході тренувальної евакуації з приміщення школи (відпрацювання ввідної команди «Увага! Всім! Пожежа!») учні та вчителі організовано звільнили приміщення школи у заплановані терміни (до 5 хв.), вишикувались на майданчику для евакуації, виконали перекличку та доповіли про евакуацію 100% особового складу.

      Серед кращих слід відзначити класи, що найкраще підготувалися до відпрацювання ввідної команди «Гази!» в програмі проведення Дня ЦЗ: всі класи початкової школи та учні 6-б, г, 7-а,в, 8-а,б,в,г, 10-а, б, 11-а,б класів.

      Серед проведених заходів слід відзначити тематичну виховну годину на тему «Тероризм – загроза людству».  На виховну годину були запрошені гості, що знають про тероризм та його наслідки з особистого досвіду: демобілізований офіцер батальону імені Генерала Сергія Кульчицького Андрій Ярославович Серган, координатор Білоцерківської волонтерської групи Москаленко Юрій Володимирович, волонтери Абрамова Альона та Яременко Богдан. Гості розповіли не лише теоретичні основи захисту від терористичних загроз та правила дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а й привели приклади з життя мирних мешканців та Сході країни, яким випало застосовувати всі ці правила в житті.

       Співпраця з волонтерами, що триває з початку навчального року, принесла свої вагомі плоди. Волонтерський рух в школі виявив учнів, для яких волонтерська діяльність є життєвим покликанням. Традиційно була зібрана та передана допомога бійцям, учні 7-Г класу підписали для них Державний прапор, а учні 2-4 класів від щирого серця малювали малюнки.

       У свою чергу волонтери БВГ передали для шкільного музею, що створюється, безцінний експонат – гільзу від протитанкової ракети, привезену в січні із селища Піски, що поблизу Донецька.         

     При підведенні підсумків проведення Дня цивільного захисту в школі були проаналізовані проведені заходи, начальником цивільного захисту школи дана оцінка діям класних керівників у ході проведення тренувань з евакуації з будівлі школи.

    На підсумковому засідання штабу ЦЗ начальником ЦЗ була оголошена подяка класним керівникам 8-Б класу Шутенко Т.О., 8-А класу Грищенку О.Г., 8-В класу Чистяк В.Ф., 8-Г класу Колесніковій Т.М., 5-А класу Богославець Н.А. за високий методичний рівень підготовки і проведення тематичних виховних годин, відповідальній особі з ЦЗ в школі Кирдей І.Д. -  за здійснення розподілу обов’язків та контролем за їх виконанням, начальникам невоєнізованих формувань ЦЗ Коменотрусу В.О., Залецькій О.В., Черненко О.Ю., Галкіній Л.В., Марункевичу В.В. - за чітке проведення тактико-спеціальних тренувань, заступникам начальника ЦЗ Прохацькій О.П. – із колективного захисту, Марункевичу В.В. – із матеріально-технічного забезпечення, Поліщук Н.П. – голові евакокомісії – за проведення планових навчань із підрозділами ЦЗ.

     Всього у Дні цивільного захисту в школі брали участь 80 педагогів та 1110 учнів.

Кирдей І.Д., заступник директора школи з НВР

Коментарі

Налаштування перегляду коментарів

Виберіть потрібний метод показу коментарів і натисніть "Зберегти налаштування".
Зображення користувача Volto.

Матеріали з ЦЗ та БЖД

http://volto.ucoz.com/ Сайт предоставляет в свободном доступе материалы по вопросам гражданской защиты и безопасности жизнедеятельности. Может быть полезен не только специалистам ГЗ и БЖД, но и педагогам при подготовке тематических уроков и занятий соответствующего направления, а также подготовке и проведения Дня ЦЗ и ТБД в ДНЗ.

Збір матеріалів Збір матеріалів
23:18:37|127.0.0.1|localhost|2023-01-29|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|18.232.31.206

:
: