Атестація. Методичні рекомендації щодо оформлення матеріалів на присвоєння педагогічного звання

Зображення користувача Irina.

Для використання в науково – методичній роботі при оформленні матеріалів, які подаються на розгляд науково – методичної ради НМЦ і КОІПОПК педагогічними працівниками, що здобувають  педагогічні звання.

      У представлених рекомендаціях наведені вимоги до структурних елементів матеріалів педагогічного досвіду, розміщено оцінний лист, відповідно до якого проводиться експертиза методичних розробок (додаток А).

Отже, матеріали претендента на присвоєння педагогічного звання можуть подаватися у таких варіантах:

-         опис досвіду з проблеми, над якою працював педагог протягом атестаційного періоду. Опис досвіду здійснюється особою, яка вивчала досвід протягом атестаційного періоду, тому зміст тексту викладається від третьої особи з посиланням на додатки, де певна теза проілюстрована методичною розробкою, рекомендаціями, авторською програмою, публікаціями тощо;

-         методична розробка з проблеми, над якою працює педагог. Текст викладається у формі першої особи множини або з використанням безособових конструкцій з дієслівною формою на -но, -то: (вивчено, розглянуто, проаналізовано, узагальнено тощо);  

-         рукопис навчально-методичного видання або навчальної програми, оформлені з дотриманням вимог до певного типу розробок [4], у супроводі таких документів: характеристика професійної діяльності автора (укладача) та анотація досвіду (!) роботи претендента на присвоєння звання...               Повний текст - у вкладенні.

Кирдей І.Д., заступник директора школи з НВР

ДолученняРозмір
metodichni_rekomendaciyi_shchodo_materialiv_na_prisvoiennya_zvan.doc (1121)193.5 КБ
Збір матеріалів Збір матеріалів
10:54:33|127.0.0.1|localhost|2024-03-19|claudebot|3.230.128.106

:
: