Науковий підхід до організації профільних класів. За матеріалами педради.

Зображення користувача Irina.

          В процесі підготовки до педагогічної ради на тему "Науковий підхід до організації профільних класів та його практична рералізація" було проведене анкетування учнів профільних класів, вчителів та усіх бажаючих висловитися (на сайті школи). Ось які результати ми отримали.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анкетування вчителів:


Висновки та рекомендації:

1. Формування профільних класів здійснювати на основі Правил конкурсного приймання. Адміністрація. Червень-серпень 2011 р.
2. Організувати творчу між предметну групу вчителів школи з проблем до профільного та профільного природничо-математичного навчання. Листопад 2010, Кирдей І.Д.
3. Створити банк даних про найбільш поширені професії в регіоні, пов'язані з природничо-математичною підготовкою. Квітень 2011 р., Науменко Л.В.
4. Інформувати батьків та школярів про систему допрофільної освіти учнів 7-9 класів школи через офіційну сторінку школи в мережі Інтернет. Постійно, Кирдей І.Д.
5. Вивчати мотиви вибору школярами майбутнього профілю навчання з метою організації консультацій щодо коригування напрямів профілювання. Проскура Т.С., за окремим планом.
6. Інформацію про профільні класи для учнів розмістити на постійному інформаційному стенді; обговорення провести на виховних годинах. Кирдей І.Д., Косянчук В.К., до 1 квітня 2011 р.
7. Провести загальношкільні батьківські збори по паралелях з метою ознайомлення батьків учнів з особливостями профільного природничо-математичного навчання. Березень 2011 року, Бабенко А.М.
8. Вчителям, що викладаються природничо-математичні дисципліни, використовувати усі форми методичної роботи (участь у конкурсах, секціях МАН тощо) з учнями для підвищення інтересу до вивчення їх предметів та виявлення здібностей та обдарувань учнів.
9. Продовжити роботу над підвищенням методичного рівня викладання факультативів, курсів за вибором та спеціальних курсів у класах профільної та до профільної природничо-математичної підготовки. Вчителі, постійно.

Кирдей І.Д., заступник директора школи з НВР.

 

 

Збір матеріалів Збір матеріалів
11:07:53|127.0.0.1|localhost|2024-03-19|claudebot|34.236.152.203

:
: