Педагогічна рада 27 10 2016

Зображення користувача Irina.

   Актуальність національно-патріотичного виховання громадян, дітей та учнівської молоді, зумовлюється процесом консолідації та розвитку українського суспільства, сучасними викликами, що стоять перед Україною і вимагають подальшого вдосконалення системи національно-патріотичного виховання, оптимізації державної політики у зазначеній сфері.

     Відповідно до річного плану роботи школи на 2016/2017 навчальний рік та з метою ґрунтовного ознайомлення членів педколективу з проблемами модернізації змісту виховної роботи у загальноосвітньому навчальному закладі, координації зусиль та підвищення фахового рівня педагогічних працівників з національно-патріотичного виховання 27 жовтня 2016 року проведено засідання педагогічної ради школи на тему: «Шляхи реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в контексті викликів сучасності».

            У своїй доповіді заступник директора з ВР Галкіна Л. В. висвітлила особливості та перспективи функціонування системи національно-патріотичного виховання у школі та ознайомила присутніх із результатами анкетування учнів із зазначеної теми. Практичний психолог Проскура Т. С. проаналізувала результати дослідження щодо готовності педагогів до патріотичного виховання учнів як передумови ефективності виховного процесу. В процесі обговорення основної доповіді класоводи й класні керівники ділились досвідом роботи з таких тем: «Національно-патріотичне виховання як засіб формування соціальних та життєвих компетентностей школярів» (Залецька О. В.), «Парадигма національно-патріотичного виховання школярів на основі комп'ютерних телекомунікаційних та інтерактивних технологій» (Єсюк Л. В.), «Про партнерство школи і сім’ї у вихованні патріота України» (Дудка Н. П.), «Екологічне виховання школярів як чинник формування громадянина України» (Богославець Н. А.).

   Виходячи з того, що патріотизм – одна із моральних якостей особистості, стратегічна ідея діяльності школи з питання виховання патріотизму полягає в думці, що патріотичне виховання учнів на героїчних традиціях українського народу є основою духовного розвитку особистості, частиною національного світогляду і поведінки.

    Багаторічний досвід роботи нашої роботи свідчить, що вирішення як цієї, так і будь-якої іншої проблеми можливе виключно через реалізацію системного підходу, оскільки в усіх видах основної діяльності школяра, учня, вихованця (навчанні, праці, громадській роботі, спорті, туризму, грі, гуртковій роботі, позакласній роботі тощо) наявна можливість для здійснення патріотичних вчинків та справ.

Бабенко А. М., директор школи

Збір матеріалів Збір матеріалів
03:09:27|127.0.0.1|localhost|2024-05-26|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.210.83.132

:
: