До уваги учнів та їх батьків

Зображення користувача Irina.

Якщо ти хочеш стати успішним лікарем, фармацевтом, хіміком, екологом, агрономом, інженером, спеціалістом з ІТ, економістом, політехніком, мати гарантоване заможне майбутнє,- у тебе є шанс! Білоцерківська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка запрошує на навчання до класів фізико-математичного, хімічного, біологічного, географічного профілів, де створено всі умови для отримання міцних знань та реальних можливостей для вступу до вищих навчальних закладів країни!

Телефони для довідок: (+38-045-63)6-62-01-директор, (+38-045-63)6-50-24-черговий, (098) 377-40-45, (066) 366-75-01- заступник директора школи з НВР.

 

       Білоцерківська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області є правонаступницею загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка і добре відома в місті Біла Церква своїм історичним минулим та творчими надбаннями педагогічних працівників. Створення такого закладу стало суттєвим кроком у реформуваннi освiтньої системи мiста. Рішення про реорганізацію було прийняте депутатами міської ради на 28 сесії 5 скликання (рішення № 558 від 20 грудня 2007 року).

      Для функціонування школи у новому статусі 1 вересня 2008 року було розпочато перехід у нове приміщення по вулиці Зелена, 21. У 2008/2009 н.р. році було здано в експлуатацію блок «А» школи для 506 учнів 2-6 класів з 23 навчальних кабінетів і двох кабінетів інформатики. У 2009/10 н.р. введено в дію другу чергу навчальних приміщень для учнів 7-8 класів - блок «Б», а на початку 2011 року було завершено будівництво останніх блоків «В» і «Г». Сьогодні матеріально-технічна база школи – це 64 навчальні кабінети, серед яких 3 комп’ютерних класи, 2 кабінети хімії, 2 кабінети фізики, 2 кабінети біології, а також кабінети географії, екології, математики, української та світової літератур, англійської ат німецької мов, 20 кабінетів початкових класів, 3 майстерні, 2 спортивні зали, музичний кабінет, актова зала, ідальня, спальня для першокласників, бібліотечно-інформаційний центр, музей слави українського народу. Обладнання кожного з кабінетів відповідає всім сучасним вимогам, дозволяє повністю реалізувати навчальні плани та перетворити процес навчання на творчу співпрацю учителя й учня.

         Взагалі, проектна потужність новобудови становить 1320 учнів і має достатню кількість кабінетів для функціонування мережі факультативів і гуртків у режимі повного навчального дня, а у перспективі - і повного року.
         В нашій школі створено всі умови для реалізації творчих здібностей та природних обдарувань кожного учня. Якісний склад вчителів становить 86%, серед них 16 нагороджено знаком «Відмінник освіти України», 14 – вчителів мають звання «Вчитель-методист», 12 мають педагогічне звання «Старший вчитель», троє є членами предметних комісій Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України. Серед вчителів нашої школи є автори підручників, методичних посібників, навчальних програм, електронних засобів навчання, які активно використовуються не лише в нашій школі, але і в інших навчальних закладах країни.

          Зростає кількість учнів-переможців ІІ та призерів ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, вагомих результатів досягають члени МАН у конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт.

          Спеціалізована природничо-математична підготовка - вимога часу. Вiдкриття спецiалiзованої природничо-математичної школи, в якій поглиблено вивчаються математика, фізика, хімія, біологія, географія відповідає стратегічним вимогам становлення країни, забезпечує профісійну орієнтацію та загальноосвітню підготовку, що дозволяє отримати суспільно-значущі та престижні професії – лікаря, інженера, еколога, спеціаліста ІТ тощо.

     Наша школа тривалий час працює в контексті профільного вивчення окремих предметів природничо-математичного циклу. Для учнів пропонуються факультативи та курси за вибором, що підсилюють обрані профілі з прикладної математики, логіки, математичного моделювання, теорії чисел, фінансової математики,  ведеться системна підготовка до ЗНО з математики, історії України, української мови, викладаються спецкурси з розв'язування задач з параметрами, основ програмування, основ веб-дизайну, хімічного практикуму, ландшафтного дизайну, мікробіології з основами вірусології, психології, теорії та практики культури спілкування та інших.

   Школа - не лише спеціалізований навчальний заклад, але і справжній культурно-спортивний осередок для територіальної громади. Величезна концертна зала, дві спортивні зали,  творчий потенціал та професійна марстейність команди педагогів дозволяють учням не лише отримувати повноцінну освіту, але і розвиватись всебічно.

    В умовах інноваційних освітніх змін важливого значення набуває компетентнісний підхід у розвитку та вихованні особистості школяра. Працюючи в умовах спеціалізованої школи, вважаємо за необхідне всебічно і гармонійно розвивати особистість кожного учня. Тому надзвичайно важливою складовою навчально-виховного процесу в школі  є робота  18 гуртків, серед яких гуртки хореографії, студії театрального мистецтва, хорового співу, музична студія гри на гітарі, музична студія гри на духових інструментах, спортивні секції з футболу, баскетболу, волейболу, легкої атлетики і шкільний тенісний клуб. Крім того на базі школи працюють філії Білоцерківської школи мистецтв № 6, спортивних секцій від ДЮСШ № 1 і № 2, студії образотворчого мистецтва «Берестяночка», тому наші вихованці щороку стають переможцями і призерами міських та обласних конкурсів.
             Білоцерківська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області здійснює постійний конкурсний набір учнів до 5-10-х класів профільної природничо-математичної підготовки з поглибленим вивченням математики, фізики, хімії, біології, географії.
               Запрошуємо Вас на навчання до нашої школи. Завдяки здобутим знанням ви отримаєте фундаментальну підготовку для продовження навчання у провідних вузах країни, а практичні навички логічного мислення та впевненого користування комп'ютерною технікою відкриють Вам двері у широкий світ сучасних професій. Щиро зичимо вам успіхів у навчанні та нових відкриттів у різноманітному й цікавому світі!          

З повагою, директор  школи, Бабенко Анатолій Михайлович

Збір матеріалів Збір матеріалів
02:37:48|127.0.0.1|localhost|2024-05-26|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.210.83.132

:
: