Засідання педагогічної ради школи_27_12_2011

Зображення користувача Irina.

 

          27 грудня 2011 відповідно до річного плану роботи школи було проведено чергове засідання педагогічної ради школи на тему: «Науковий підхід до використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі на сучасному етапі». З доповіддю виступила  заступник директора школи з НВР  Кирдей І.Д. В процесі обговорення педагоги зупинились на таких питаннях:

1. Досвід використання ІКТ у початковій школі. Можливості інформаційних ресурсів БЦ Вікі для методичного забезпечення роботи вчителя. Величанська О.М.

 2. Проектна діяльність вчителя початкової школи, що пройшов навчання Intel. «Навчання заради майбутнього». Співпраця з батьками учнів. Пилипчук Т.В.                                                                                                     

3. Особливості проведення уроків математики  та використання педагогічних програмних засобів за допомогою інтерактивного пристрою  e-Presenter. Білецька Л.М., Лемешко Л.С.

4. Використання інтерактивної мультимедійної дошки на уроках та позакласних заняттях з хімії.  Залецька О.В., Яценко О.А.          

5. Переваги і недоліки мультимедійного класу, створеного на основі комп’ютерного комплексу та плазмового екрану на уроках англійської мови. Лузько Н.П.        

          Аналіз ситуації щодо оволодіння компютерною технікою вчителями вказав на шляхи вирішення питання.

         Педрадою було прийнято проект рішення:

  • На виконання листа МОНмолодьспорту України № 1-9/879 від 12.12. 2011 року  педагогічним працівникам продовжувати працювати над  питанням оволодінням навичками користування комп´ютерною технікою та впровадження ІКТ у навчально-виховний процес.    Педагогічний колектив, до 30.08.2012 року
  • Адміністрації школи продовжити роботу з організації навчання вчителів за програмою “Intel. «Навчання заради майбутнього»”. Досвід використання навчальних проектів заслухати на засіданнях шкільних МО. Бабенко А.М., Потапова Ж.В.,голови ШМО, постійно.
  • Активізувати участь педагогічних працівників у роботі педагогічного інформаційного ресурсу БЦВікі, використовувати матеріали цієї спільноти для методичного забезпечення роботи вчителів.                    Величанська О.М., до 30.08. 2012 року
  • Провести спільне засідання вчителів математики, фізики, хімії та біології з метою обміну досвідом використання мультимедійної дошки АВС та інтерактивного пристрою  e-Presenter на уроках природничого математичного циклу. Яценко О.А.,Лемешко Л.С., до 30.04.2012 року
  • Розмістити на сайті школи та сайті віртуального кабінету інформатики навчальні матеріали з основ створення комп’ютерних презентацій як одного з найбільш використовуваних засобів впровадження ІКТ та уроках та факультативних заняттях. Константиненко Л.Г., Кирдей І.Д., до 30.01. 2012 року
  • Відповідно до переліку електронних засобів навчального призначення, затвердженого листом МОНмолодьспорту №1-9/11 від 11.01.2011 року, збільшити кількість електронних підручників, довідників, тренажерів, енциклопедій, що використовуються при проведенні індивідуальних занять з обдарованими учнями, підготовці таких учнів до участі в предметних конкурсах та олімпіадах.                                        Вчителі, постійно.
  • Вивчити ефективність використання комп’ютерної техніки та ліцензованого програмного забезпечення у навчальних та методичних кабінетах школи, за результатами внести корективи у існуючий розподіл.                                                   Адміністрація, до 30.08.2012 року
  • Використовувати позитивний досвід роботи вчителів та виходити з пропозиціями до батьківських комітетів класів щодо створення мультимедійних комплексів у предметних кабінетах. Використосувати доступ до Інтернет у предметних кабінетах, виходячи з можливостей проекту шкільної локальної мережі.                  Вчителі, до 30.08. 2012 року.
  • Постійно транслювати на сайті школи матеріали для підготовки до ДПА та ЗНО. Створити всі умови для реєстрації  та участі випускників 11-х класів у ЗНО 2012 року. Кирдей І.Д., до 01.06. 2012 року
  • Вивчити позитивний досвід виступу шкільної команди Sirius-16 у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді МАН “Відкрита природнича демонстрація”. Створювати умови для участі вчителів та учнів у предметних та професійних Інтернет-конкурсах. Адміністрація, постійно.

Доповідь, презентація, анкета для вчителя, проект рішення педради тут.

 Кирдей І.Д., заступник директора школи з НВР        

Збір матеріалів Збір матеріалів
11:29:58|127.0.0.1|localhost|2024-05-22|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.211.117.197

:
: