Шкільне життя. Болючі питання.

Зображення користувача Irina.

Ми по-трошку обживаємося у новобудові. Тут красиво, просторо, зручно. І так хотілось би, щоб у ошатних нових кабінетах і коридорах поважно ходили ошатні учні і учениці, тримаючи в руках книги і зошити... Та, на жаль, поки що бачимо лише різнобарвну юрбу, вбраних у звичайний одяг дітлахів, що біжать кудись, збиваючи з ніг одне одного, мало звертаючи увагу на зауваження чергових вчителів. До речі, про останніх - їх не часто зустрінеш на своїх постах, хоча графіки чергувань є на кожному поверсі.

Окрема розмова про черговий клас. Ні 10-А ні 10-Б із покладеним на них завданням до кінця не впрорався. Пости у вестибулі не перешкоджають бажаючим збігати до найближчого магазину прикупити чіпсів, лимонаду.... не стримують несвідомих порушників, що самомстверджуються за рахунок паління у найближчих арках та кущах. Сподіваюсь, що наступні чергові класи взьмуть це до уваги. Запізнення на уроки теж нагадує стихійне лихо, бо не зважаючи на щоденні ганебні "блискавки" учкому і записи до щоденників, тих, хто запізнився на уроки - від 15 до 30 учнів щодня! Мабуть, з наступного тижня ці списки будуть і на сайті - може їм стане соромно перед країною?

І знову про шкільну форму. Хлопцям старших класів зараз не до класичного костюма - їм щодня потрібно щось принести, перенести, поставити... дуже дякую їм за неоціненну допомогу. Але дівчатам ніщо, крім власного бажання, не заважає ходити до школи у класичному одязі. Проте...

Пропоную ще раз переглянути репортаж про те, як це роблять у різних школах світу. Зокрема, у Англії:

З надією на зміни на краще, заступник директора школи з НВР, Кирдей І.Д.

Збір матеріалів Збір матеріалів
01:43:54|127.0.0.1|localhost|2024-05-26|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.210.83.132

:
: