Концепція сайту школи

Зображення користувача Irina.

          

Додаток 1

 до наказу № 229 від 10.10.2013

   ПОЛОЖЕННЯ

про офіційний сайт Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної

школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради

Київської області у всесвітній мережі Інтернет

 

І. Загальні положення

1.1. Офіційний сайт навчального закладу – це сукупність електронних документів та повідомлень, які висвітлюють достовірну інформацію про нормативні засади та основні напрями діяльності навчального закладу, об’єднаних однією електронною адресою (http://school16.org) та є його Інтернет-представництвом у всесвітній мережі Інтернет.

1.2. Дане Положення визначає статус офіційного сайту навчального закладу як інформаційного ресурсу про діяльність навчального закладу у мережі Інтернет та регламентує діяльність з його інформаційного наповнення.

1.3.  Сайт школи створено з інформаційною метою і покликаний реалізувати потенціал нових інформаційних технологій як інструменту державно-громадського управління школою, забезпечення пересічних громадян України достовірною інформацією про освітні послуги, які надаються навчальним закладом, специфіку його роботи, висвітлення його діяльності, широкого інформування громадськості про досягнення та перспективи розвитку навчального закладу, про нововведення у роботі навчального закладу, анонсування заходів навчально-виховного характеру, що заплановані в школі.

ІІ. Адреса офіційного сайту навчального закладу та її використання

2.1. Адреса офіційного сайту навчального закладу у мережі Інтернет – http://school16.org.

2.2. На бланках навчального закладу поруч із юридичною адресою та телефонами зазначається адреса офіційного сайту та адреса його електронної пошти.

2.3. Забороняється використовувати адресу навчального закладу в цілях, що не пов'язані із діяльністю навчального закладу, з метою отримання прибутку, а також з порушенням законодавства України.

ІІІ. Інформаційне наповнення офіційного сайту та його механізми

3.1. Головне меню шкільного сайту  відображає нормативно-правову базу та основні напрями діяльності школи та містить такі розділи:

Про школу

Правила конкурсного приймання

Історія школи

Соціальні ініціативи Президента

Доступ до публічної інформації

Запитай у директора

Навчально-виховний процес

      Виховна робота

           Учнівське самоврядування

           Я - українець!

           Вектор-16 (шкільна електронна газета)

      Методична робота

           Методична скарбничка вчителя

           Творчі педагогічні лабораторії

      Наукова робота

      Розклад уроків

      Розклад факультативів

      Безпека життя

Олімпіади Конкурси Змагання

ДПА

ЗНО

Соціально-психологічна служба

Структура педагогічного колективу школи

      Профспілка

      Директор

    Заступники директора з навчально-виховної роботи

     Віртуальний кабінет інформатики

     Віртуальний кабінет хімії

70-річниця Великої Перемоги

Опорна школа з Цивільної оборони

Державні закупівлі

Інформація для батьків

Клуб випускників

Коли зроблено уроки

     Шкільний тенісний клуб

Бібліотечно-інформаційний центр

Зворотній зв'язок

 3.2. У цих розділах зібрана така інформація:

- Нормативні документи (Статут школи, правила конкурсного прийому, інформація про профілі навчання та специфіку роботи навчального закладу);

- Історія навчального закладу (рік заснування, керівники навчального закладу, видатні події, пов’язані із життям навчального закладу, видатні випускники навчального закладу, досягнення педагогічного та учнівського колективів тощо);

- Адміністрація (П.І.Б. директора та його заступників, телефони, дні та години прийому громадян);

- Державні закупівлі (для фінансово самостійних навчальних закладів);

- Мережа навчального закладу;

- Режим роботи навчального закладу (кількість днів робочого тижня, змінність навчання, розклад дзвінків);

- Розклад уроків;

- Розклад гуртків та факультативів;

- Педагогічний колектив (склад педагогічного колективу);

- Новини навчального закладу;

- Функціонування шкільного бібліотечно-інформаційного центру;

- Методичні здобутки вчителів;

- Учнівське самоврядування;

- Зовнішнє незалежне оцінювання (нормативні документи, графік проведення ЗНО, особливості реєстрації, перелік необхідних документів для перепустки до пункту тестування тощо);

- Контакти (юридична адреса навчального закладу, адреса електронної пошти, схема проїзду до навчального закладу);

- Корисні посилання (посилання на сайти органів управління освітою, зокрема: Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, Українського центру оцінювання якості освіти, Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, освітнього порталу ПедПРЕСА, посилання на персональні сайти вчителів тощо);

- Банер офіційного сайту  МОН України та банер і стрічку новин Державного інформаційно-виробничого підприємства видавництво „Педагогічна преса” (На виконання рішення колегії МОНмолодьспорту України (протокол 8/1-2 від 28.08.2012), листа МОНмолодьспорту України від 25.09.2012 №1/9-671));

- Інформацію для батьків;

 - Можливість написати електронного листа із запитанням директору;

-Можливість висловити свою думку до інформації за допомогою опції «Додати коментар».

3.3. З метою якісного інформаційного наповнення сайту створюється творча група зі складу представників педагогічного, учнівського та батьківського колективів.

3.4. Обов’язки щодо інформаційного наповнення розділів (сторінок) офіційного сайту колегіально розподіляються між членами творчої групи.

3.5. За згодою членів творчої групи наказом керівника навчального закладу призначаються відповідальні за інформаційне наповнення розділу (розділів) офіційного сайту навчального закладу.

3.6. Розміщення інформації на офіційному сайті здійснюється адміністратором або відповідальними за інформаційне наповнення розділу (розділів) офіційного сайту навчального закладу, які призначаються наказом керівника навчального закладу.

3.7. Адміністратор та відповідальні за інформаційне наповнення розділу (розділів) офіційного сайту навчального закладу несуть відповідальність за зміст поданої інформації та своєчасність її оновлення.

3.9. На офіційному сайті навчального закладу може розміщуватися інформація тільки після її погодження з керівником навчального закладу або його заступниками.

3.10. Оновлення інформації на офіційному сайті навчального закладу здійснюється за необхідності, розділи, які висвітлюють поточну діяльність закладу, – не рідше 1 разу на тиждень.

3.11. Вся інформація на сайті школи, взята з інших джерел, обов’язково містить посилання на ці джерела. Вся авторська інформація на сайті школи захищена Законом України «Про авторське право і суміжні права». При копіюванні матеріалу активне посилання на http://school16.org є обов'язковим.


Збір матеріалів Збір матеріалів
09:46:37|127.0.0.1|localhost|2022-06-28|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|44.201.96.43

::