Інформування для випускників 11-х класів про ЗНО/ДПА - 2022

Зображення користувача Irina.

     23 грудня 2022 року відбулась інформативна зустріч адміністрації закладу з випускниками 11-х класів 2022 року. Метою зібрання стало роз'яснення щодо особливостей реєстації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2022 році.

     Державна підсумкова атестація, яка буде проведена у формі ЗНО передбачає складання іспитів з чотирьох предметів, з яких два є обов'язковими, третій - з можливістю вибору з двох позицій, а четвертий - з можливістю вобору з решти предметів. Зовнішнє незалежне оцінювання як пропуск до навчання в закладах вищої освіти, передбачає складання певної кількості предметів, особливої для кожного абітурієнта.

     Як не заплутатись в потоці інформації? Не пропустити встановлених термінів? Як організувати якісну підготовку до ЗНО? Відповіді на ці та інші питання були озвучені директором школи Анатолієм Михайловичев БАБЕНКОМ, заступником директора школи з НВР Іриною Дмитрівною КИРДЕЙ у присутності класних керівників 11-х класів.

     Важливим елементом бесіди став Путівник учасника ЗНО 2022, укладений фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти. Учням було вказано на місце розташування цього важливого довідника. Також було запропоновано разом з батьками уважно вивчити правила прийому до закладів вищої освіти у 2022 році та додаток 4 до цих правил з переліком предметів, необхідних для здобуття певних спеціальностей.

     Адміністрація закладу та класні керівники порадили учням взяти участь у пробному ЗНО - 2022 для ознайомлення з особливостями такого іспиту.

     Сподіваємось, що всі докладені зусилля дадуть хороший результат і наші випускники успішно завершать навчання у школі і вступлять до ЗВО, щоб здобути професію своєї мрії.

Ірина КИРДЕЙ, заступник диретора школи з НВР

Збір матеріалів Збір матеріалів
06:49:59|127.0.0.1|localhost|2022-01-22|CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)|54.173.214.227

::